Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Fantasy Adventure [1.5.2] [Mody] [Skiny dla No-Premium] [Adventure Survival] [No-Premium] [Oryginalne Mody] [1.5.2] [80-SLOT]


Damian

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano


PnbXtUa.png
ipserwera.png
Adres IP: W paczce
spec.png
Nazwa Serwera: Fantasy Adventure
Wersja: 1.5.2
Typ Serwera: VPS
WhiteList: Wyłączone
Tryb Gry: Adventure Survival
Ilosc Slotow: 80
Zwierzeta: Włączone
Potwory: Włączone
PVP: Włączone
pluginy.png
Lista pluginów pod komendą /plugins
admin.png
DamianPL1, karola2707, kotkowski
opis.png
Fantasy Adventure bo tak nazywa się ten serwer, jest serwerem Adventure Survival
który polega na zdobywaniu co raz to większego poziomu postaci oraz zdobywaniu rozmaitych przedmiotów do budowy własnych budowli. Zwykła wędrówka po jaskiniach u nas staje się wyzwaniem, bardzo dużo nowych mobów, rud oraz tajemniczych miejsc do odkrycia, a może sprezentujesz sobie chodzącego za Tobą crafting table ?

To nie wszystko co mamy do zaoferowania, do eksploracji masz całkowicie nowe biomy oraz nowy świat.

6467hNY.png
f4Jdxzv.png

Waga paczki: 94 MB

Obsługiwane systemy: Windows XP, Windows 7, Windows 8 oraz MAC

Wymagana ilość ramu: 2 GB

Miejsce na dysku: 280 MB

Skan:

509t8j.jpg

Link:

http://speedy.sh/r9knz/Fantasy-Adventure-1.5.2.zip

Serwer sponsoruje profesjonalna strona o grach MMO:

logo2.png

Generator by Tanamiso

  

Opublikowano

@Up

Bo został wgrany kolejny mod.

 

Serwer spoko, polecam. Mody bardzo umilają grę.

                                                                                1377337197-U369478.png

Opublikowano

Wbiję i zaraz edit z oceną. ^^

 

 

Mało osób i po chwili serw Off.

 

Nie powinieneś się tutaj wypowiadać, ponieważ sam masz własny serwer i w dodatku jedynie 7 SLOTÓW.

 

Co do serwera, bardzo ciekawa rozgrywka, polecam :)

Opublikowano

Serwer zapowiada się miło. Zasysam paczkę i zaraz się przekonam! :D

 

@edit Serwer jako tako jest super, lecz admin powinien dodawać coś nowego, gdy jest mniej osób lub wcale....

1384358313-U695412.png

Opublikowano

Nie powinieneś się tutaj wypowiadać, ponieważ sam masz własny serwer i w dodatku jedynie 7 SLOTÓW.

 

Co do serwera, bardzo ciekawa rozgrywka, polecam :)

 

Mogę się wypowiadać kiedy chcę. To co że mam serwer? Problem? Nie sądzę.

Opublikowano

brak skanu oczywiście zostało to zgłoszone

nie mam zamiaru sciagać czegoś co może mieć 100 wirusów ........

No i zgłoszenie niestety chyba nic nie dało, proszę zauważyć że dodałem skan :)

/Rozumiem że masz dobre intencje ale nie szukaj raportów na siłę i nie nabijaj postów

  

Opublikowano

Dokładnie, skan jest dodany.

Nie ma żadnych lagów na serwerze, dobra maszyna.

0 wirusów w paczce, ładnie wyglądający spawn.

Opublikowano

@UP Dzięki za opinie i zapraszamy ponownie, co do tego portalu co nie mogłeś uruchomić, w konfiguracji jest możliwy tylko jeden na świat, został zrobiony na spawnie :)

  

Opublikowano

Polecam server

 

 

7/10 :) ale to moja osobista ocena i poprostu 2-3 mody mi nie pasują :)

 

 

Pozdrawiam :)

Katastrofa samolotu na ruskim lotnisku,
Plany masonerii, lądowanie na księżycu,
Świńska grypa, ufo na czeskim pograniczu,
Sekretna technologia, która niszczy ludzki gen.

Opublikowano

Fajny serwer mila administracja,gracze tYlko troche ich malo fajne mody sa ,zeby duzo gracz y gralo bylo by lepiej:(

Pomoglem??? Daj Like:)

Niedlugo Tworze Serwer:)

Opublikowano

lagi jaki i dziwne spadki fpsów na waszym servie

Wielki znawco tejże gry, od początku po prostu śmiać mi się chciało jak czytałem twoje posty, lepiej się stąd wyloguj.

Lagi powodowało (oraz te twoje spadki) generowanie mapy, oddaliłeś się tak daleko że mapa się generowała, zauważ także iż serwer nie pracuję na silniku bukkita.

Niestety ale lagi były spowodowane z twojej winy, serwer był stabilny (w tym czasie wolne było jeszcze 7 GB ram)

 

Następnym razem jak "próbujesz" tutaj zabłysnąć proszę rozwijać swoje myśli oraz podać mi dowody :)

  

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...